Bieluch jest naturalny i kropka!

Jeśli zwracasz uwagę na etykiety i informacje o składnikach odżywczych - to produkt dla Ciebie.
W jego składzie znajdziesz jedynie: mleko i czyste kultury bakterii mleczarskich
Bez soli, zagęstników, konserwantów i glutenu
Bogaty w białko
Wiodacy w testach i rankingach konsumenckich

Dlaczego Serek Bieluch jest tak uwielbiany przez konsumentów? Ponieważ jego doskonała jakość nie zmienia się od prawie 20 lat.

Konsumenci decydując się na zakup naszego serka wiedzą, czego mogą oczekiwać po otwarciu kubeczka. Delikatnego, kremowego, gładkiego twarożku. O naturalnym smaku, lekko kwaśnego bez soli i bez cukru. Wiedzą też, że będą mogli zjeść ten serek w dowolny sposób, wg własnego pomysłu.
Klienci, którzy znają ten produkt wiedzą też, że jest on bezpieczny pod względem składu i wartości odżywczych. Polecany jest przez dietetyków jak i lekarzy kobietom w ciąży oraz małym dzieciom. Serki Bieluch rekomendowane są też przez Centrum Leczenia Otyłości.

Na opakowaniu serka znajduje się dodatkowa informacja "ZAWIERA WSZYSTKIE BIAŁKA MLEKA". Oznacza to, że w odróżnieniu od innych twarożków, zawiera on w swoim składzie nie tylko kazeinę (widoczną część serka), ale również białka serwatkowe, które są tak wyjątkowe, że nazwano je białkami XXI wieku.
Białka serwatkowe to: m.in. albumina, globulina i laktoferyna. Wykazują działanie: antyoksydacyjne, antydepresyjne, przeciwnowotworowe, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne, przeciwzapalne i przeciwwirusowe.
Zdaniem dietetyków białka serwatkowe należą do najcenniejszych białek, które możemy dostarczyć naszemu organizmowi wraz z pożywieniem. Zawierają wszystkie aminokwasy w optymalnych stosunkach.
Są to białka lekkostrawne, (współczynnik strawności to 97%). Dlatego są szczególne ważne w diecie małych dzieci, u których układ pokarmowy dopiero się kształtuje.

BIELUCH bez substancji zagęszczających, konserwujących, glutenu

Szukaj w promocyjnych cenach w:

© 2023 Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH w Chełmie