Blogosfera

Wtorek 11 marca 2014

BIELUCHOWY TRÓJPAK DLA CAŁEJ RODZINY

 

Trudno wyobrazić sobie lepsze śniadanie niż kromka pełnoziarnistego pieczywa posmarowana kremowym serkiem, a na to plasterki rzodkiewki. Trudno też wyobrazić sobie do tego celu lepszy serek niż Bieluch naturalny lub lekki. Teraz obie wersje dostępne są w rodzinnym trójpaku i w niższej cenie.

Dobry gatunkowo nabiał to źródło cennego białka i innych wartości odżywczych – dlatego tak ważny dla zdrowia jest jego udział w codziennej diecie. Serek Bieluch, powstający dzięki nowoczesnej technologii membranowej, zwanej ultrafiltracją, zachowuje wszystkie najcenniejsze białka mleka, w tym białka serwatkowe. Oprócz naturalnego smaku
i kremowej konsystencji, Bieluch jest także źródłem wielu substancji odżywczych, dostarczających nam energii w ciągu dnia.

Bieluch to nie tylko propozycja na pyszne i zdrowe śniadanie. Pod banderolą trójpaku znajdziemy sugestie podania serka Bieluch. Trzy różne przepisy, na potrawy wytrawne i słodkie, powinny zadowolić wszystkich kulinarnych eksperymentatorów. Poziom trudności na szczęście nie jest zbyt wygórowany, więc każdy powinien sobie poradzić z ich przygotowaniem.

Na wewnętrznej stronie opakowania można znaleźć także ważne i ciekawe informacje związane z właściwościami prozdrowotnymi nabiału oraz legendę chełmskiego duszka Bielucha, które zainteresują i młodszych, i starszych.

Zestaw trzech pysznych serków Bieluch - dwa naturalne i jeden lekki - można już znaleźć na sklepowych półkach w estetycznym opakowaniu z wizerunkiem uśmiechniętego Ducha Bielucha.

© 2023 Spółdzielnia Mleczarska BIELUCH w Chełmie